brat Marek Marciniak

Uzdrowiciel i Jasnowidz

Lekarz Medycyny Zakonnej

Twórca Nowej Europejskiej Jogi

Bioenergoterapia

  • Naturalne uzdrawianie
  • Psychoterapia według metod mistrzów filipińskich
  • Operacje fantomowe
  • Wtajemniczenia Nowej Europejskiej Jogi
  • Egzorcyzmowanie ludzi i obiektów

marek_zdjecie
Mistrz Marek Marciniak

marek_zdjecie

Marek Marciniak jest jasnowidzem, uzdrowicielem, oraz Lekarzem Medycyny Zakonnej, uczniem najwybitniejszych Mistrzów. Udziela wtajemniczeń jogi i dokonuje inicjacji. Na ścieżkę wstąpił będąc jeszcze bardzo młodym szukającym wiedzy o sferach nadzmysłowych. Od tego czasu pomaga potrzebującym różnymi niekonwencjonalnymi sposobami włączając w to świecowanie uszu (metodą Indian Hopi) oraz ziołolecznictwem. Jego unikalna metoda terapii, oparta na własnej praktyce i na wiedzy przekazanej przez uznane autorytety ezoteryczne zapewniła niespotykaną skuteczność.

Doświadczenia autora legły u podstaw założenia szkoły, której program jest dostosowany do współczesnych Europejczyków, a przy tym w pełni bezpieczny oraz gwarantujący postęp na ścieżce duchowej. Tak powstała Nowa Europejska Joga. Mistrz inicjuje adepta według swojej szkoły, a także służy przewodnictwem i doradztwem na drodze w światy nadzmysłowe.

Przykładem uznania osiągnięć autora przez gremia międzynarodowe jest umieszczenie biografii Marka Marciniaka w polskiej edycji prestiżowego wydawnictwa Hübner’s Who is Who, leksykonu najwybitniejszych osób z różnych dziedzin życia.

Wizerunek i nazwa szkoły: „NOWA EUROPEJSKA JOGA i jej pochodne” został zgłoszony do Urzędu Patentowego RP w dniu 03/12/2001 r. pod numerem 243796. Ochronę prawno-patentową uzyskał pod numerem 164707.